mister

Międzynarodowe Wybory Mistera Ślaska i Moraw 2017

Konkurs Międzynarodowe Wybory Mistera Śląska i Moraw powstał w 2017 zainspirowany rozwojem konkursu miss oraz znakomicie układającą się współpracą z partnerem z Moraw. Impreza ta jest okazją by zaistniała Państwa firma w świadomości naszej społeczności. Konkurs daje fantastyczne możliwości prezentacji jak i promocji produktu, usług czy też całego brandu. Dajemy kompleksową ofertę reklamową obejmującą nie tylko miejsce gdzie przeprowadzona jest impreza, ale i  zasięg regionalny. Gala finałowa w 2017r odbędzie się 5 listopada w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Jeżeli masz ochotę przeżyć ciekawą przygodę, jesteś w wieku od 20 -26 lat, zgłoś się do konkursu Mistera, czekamy pod emailem biuro.kobiecyswiat@gmail.com

Kandydaci do tytułu Mistera Śląska i Moraw zostali wybrani na castingu w Polsce w klubie Energy 2000 oraz w Czechach.

Już niedługo przedstawimy ich zdjęcia .

Na targach Kobiecy Świat w dniu 5 listopada 2017 zostanie wybrany Mister i I vice Mister Śląska i Moraw 2017.

Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród dla kandydatów do tytułu oraz dla zwycięzcy.

    

Główny sponsor Międzynarodowych Wyborów Miss i Mistera Śląska i Moraw 2017. Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej położony, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Zachęcający przestrzenią i wyjątkową aranżacją hotel, idealny na spotkania biznesowe oraz pobyty rodzinne. W dniach 3-5 listopada kandydaci i kandydatki do tytułów będą gościć na zgrupowaniu w tym przepięknym miejscu. Serdecznie zapraszamy na stoisko Sponsora Głównego na targach Kobiecy Świat. Zapamiętajcie. Stoisko numer 98.

 

 

    

Marka Pan Drwal sponsor nagród w Międzynarodowych Wyborach Mistera Śląska i Moraw 2017 posiada w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji zarówno brody, jak i skóry twarzy, kosmetyki do stylizacji fryzur, szampon do włosów oraz wyjątkowe perfumy stanowiące komplementarny zapach do całej linii premium. Zapraszamy na stronę www i facebook.

Odzież i galanteria skórzana. Stefan Dudziak jest sponsorem nagrody dla Mistera Śląska i Moraw 2017.

Kandydaci zaprezentują się na scenie w odzieży skórzanej od sponsora. Dodatkowo, na targach będzie można odwiedzić stoisko firmy numer  59.  Zapraszamy do sklepu stacjonarnego Ul. Mieszka I 4 a, Chełmek, tel. +48 33 846 13 45 E-mail: centrum.dsa@gmail.com

 

Sponsorem nagrody dla Mistera Śląska i Moraw 2017 został Catering dietetyczny Nutridieta . Catering dietetyczny Nutridieta dostarcza gotowe do spożycia dietetyczne posiłki wszystkim, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy. Posiłki Nutridiety przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych, nieprzetworzonych, a przede wszystkim zdrowych składników.

Nutidieta, to pyszne posiłki, autorskie menu, bezpłatna dostawa, zachwycające efekty.  Zapraszamy na stronę i facebook sponsora.

 

   

Trening Pod Napięciem to firma zajmująca się treningiem EMS, czyli z użyciem elektrostymulacji mięśniowej. To najbardziej korzystna metoda treningowa w obecnych czasach. Elektrostymulacja mięśniowa polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych za pomocą impulsów prądu – stałego i zmiennego. Co ważne, ów impulsy muszą cechować się odmienną częstotliwością. Jest niesamowicie efektywny dzięki stymulacji wszystkich mięśni jednocześnie i superszybki, bo trwa tylko 20 minut a efekty utrzymują się do 48h.

Zapraszamy na stoisko numer 24

Akademia Treningu i Żywienia Body Mind Experts  ul. Jagiellońska 13 Katowice  663 509 410, 720 899 972  kontakt@bodymindexperts.pl

 

Sponsorem nagród dla Mistera Śląska i Moraw zostało Centrum Zdrowia i Urody Vita&Dermosfera.
Vita&Dermosfera to wyjątkowe miejsce w Czechowicach-Dziedzicach. Zespół Centrum zdrowia i urody w Czechowicach-Dziedzicach tworzą pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjaliści kosmetologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii i dietetyki zajmą się Państwem kompleksowo dobierając zabiegi, które w niedługim czasie dadzą zadowalające i trwałe efekty.
Centrum Zdrowia i Urody Vita&Dermosfera, ul. Słowackiego 31 Czechowice-Dziedzice, (przy DT Kaufland)

Zapraszamy na stronę www facebook.

 

  

Kandydaci do tytułu Mistera Śląska i Moraw 2017 otrzymają prezenty od marki  Bielenda. BIELENDA Kosmetyki Naturalne od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. W ofercie firmy znajduje się dziś ponad 400 najwyższej jakości produktów. BIELENDA PROFESSIONAL dba o to, żeby kosmetyki były: skuteczne, wydajne i bezpieczne, dlatego ich produkty poddawane są rygorystycznym badaniom i testom laboratoryjnym. Marka dba zarówno o Panie, jak i o Panów. Zapraszamy na stronę www oraz facebook marki.

 

  

Sponsorem upominków dla kandydatów do tytułu Mistera Śląska i Moraw 2017  została firma Wats. Wats to profesjonalne, francuskie kosmetyki, urządzenia, akcesoria fryzjerskie.  Zapraszamy na stronę www oraz facebook firmy

  

Ireneus atelier to miejsce, w którym fachowcy projektują i szyją na miarę. Specjalizacja to krawiectwo męskie, ale szyją również kreacje dla kobiet. Podczas targów Kobiecy Świat na kandydatach do tytułu Mistera Śląska 2017 zaprezentujemy Wam kolekcję męską, którą zaprojektował Ireneusz Spyrka – założyciel i główny projektant Ireneus atelier.

Garnitur szyty na miarę za rozsądną cenę? Zapraszamy do Katowic na ul. Stawową 10.

 

  

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów kierujących się dewizą: „Co natura daje dla ciała i dla ducha”.
Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego, kuszą najlepszą jakością, dostępnymi cenami, a przede wszystkim nieocenionymi walorami pielęgnacyjnymi.  Mydlarnia u Franciszka dba również o Panów. Nasi kandydaci dostaną przepiękne upominki od sponsora. Zapraszamy na stoisko firmy na Targach Kobiecy Świat. Stoisko numer 68.

  

FM WORLD Polska jest firmą z branży FMCG, działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego.
Misja: tworzenie produktów, którymi możesz się dzielić i stylu życia, który zapewni Ci wolność finansową.
Największa wartość: setki  pracowników, tysiące Partnerów Biznesowych działających na całym świecie, miliony klientów.
FM chce dostarczać wysokiej jakości perfumy, kosmetyki i inne produkty prosto do Twojego domu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do Twojego życia.
Cel: Być obecnym w każdym obszarze Twojego życia.
Fm World posiada w swojej ofercie fantastyczne żele pod prysznic i perfumy dla panów w wielu liniach zapachowych.