mala_miss

Wybory Małej Miss Śląska 2017

Na targach „Kobiecy Świat” po raz pierwszy będą przeprowadzone Wybory Małej Miss Śląska 2017 w trzech kategoriach wiekowych: 3-5 lat 6 – 8 lat i 9 – 12 lat. Każda kategoria będzie obejmowała 1 prezentacje w formie pokazu mody, po którym nastąpi koronacja. Wszystkie uczestniczki otrzymają upominki, natomiast główną nagrodą w kategorii 9-12 lat jest wyjazd na obóz taneczny nad morzem.

Jeżeli macie Panie córeczki w wieku 3 – 12 lat, zgłoście je do wspaniałej przygody, przeczytajcie regulamin, wyślijcie zgłoszenie poprzez poniższy kwestionariusz.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. Regulamin plebiscytu pod nazwą „Mała Miss Śląska 2017” – Ściągnij.

 

Głosowanie na Małą Miss Śląska trwało  do 20.10 godz. 20.59 !!!!

Po przeliczeniu głosów Komisja Plebiscytowa ogłasza, że do finałowego pokazu mody, który odbędzie się podczas Targów Kobiecy Świat w Katowicach w dniach 4-5 listopada 2017, zakwalifikowały się następujące dziewczynki

Kategoria 3-5 lat:

 • Paula Górna – numer startowy A71
 • Julia Krzykawska – numer startowy A60
 • Emilia Nacewicz – numer startowy A26
 • Natalia Lipa – numer startowy A53
 • Maja Stefańska – numer startowy A15
 • Aleksandra Ratowska – numer startowy A76
 • Emilia Nowak – numer startowy A37
 • Lena Dyjas – numer startowy A2
 • Zuzanna Bolich – numer startowy A18
 • Patrycja Anedo-Pankowska – numer startowy A59

Kategoria 6-8 lat:

 • Zofia Sadowska – numer startowy B63
 • Julia Bodzioch – numer startowy B8
 • Anna Wołosz – numer startowy B51
 • Julia Włoka – numer startowy B42
 • Oliwia Dziurka – numer startowy B12
 • Amelia Ogon – numer startowy B35
 • Lena Andrzejak – numer startowy B39
 • Lena Szczepanek – numer startowy B66
 • Maja Gotowalska – numer startowy B56
 • Laura Płonka – numer startowy B62

Kategoria 9-12 lat:

 • Julia Odzimek – numer startowy C6
 • Julia Wolska – numer startowy C3
 • Paulina Papała – numer startowy C4
 • Julia Scheibel – numer startowy C23
 • Patrycja Skubisz – numer startowy C9
 • Julia Kson – numer startowy C12
 • Paulina Paszek – numer startowy C13
 • Kamila Cioch – numer startowy C28
 • Roxana Patoń – numer startowy C22
 • Karina Załucka – numer startowy C16

Wszystkim dziewczynkom, które brały udział serdecznie dziękujemy i zapraszamy wraz z rodzinami do oglądania finału
4 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach
Finalistkom plebiscytu zespół Targów Kobiecy Świat składa serdeczne gratulacje. Już niebawem, będziemy kontaktować się
z rodzicami w celu uzgodnienia szczegółów związanych z pokazem.

 

Na Targach Kobiecy Świat w dniu 4 listopada finalistki oraz Mała Miss Śląska dostaną fantastyczne upominki.

Podziękowania dla Sponsorów

  

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Na terenie min. : Bajkolandia, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park,  20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D i wiele, wiele innych atrakcji.

  

Serdeczne podziękowania za dyplomy przygotowane dla Małych Miss Śląska.

Grupa Graphnet świadczy usługi w zakresie: projektowania i wydruku wizytówek, ulotek, plakatów, przygotowania gadżetów reklamowych, druku wieloformatowego, grafiki samochodowej, kalendarzy, naklejek, etykiet, tempodruku, pieczątek, sitodruku, grawerowania itd.  Grupa Graphnet to zespół ludzi zafascynowanych reklamą i wszystkim co się z nią wiąże. Stworzą wszystko, o czym klient zamarzy.

  

Wszystkie produkty Miodów Polskich pochodzą JEDYNIE z pasiek polskich, znajdujących się na czystych ekologicznie terenach.
Produkty Miodów Polskich nie posiadają żadnych ulepszaczy. Bazują wyłącznie, w 100% na surowcu wytworzonym przez zdrowe pszczoły.
Zanim produkty trafią do sprzedaży, wpierw gruntownie są badane laboratoryjnie pod kątem wartości leczniczych i czystości ekologicznej.

  

Czekoladka Cafe – sklep i kawiarnia w CH Belg w Katowicach oferuje szeroki asortyment herbat liściastych i świeżo palonych kaw (ponad 100 rodzajów), akcesoria do ich zaparzania i serwowania oraz duży wybór słodyczy. Specjalizacją Czekoladka Cafe jest ozdobne pakowanie zakupionego towaru oraz wykonywaniu nieszablonowych koszy prezentowych i bukietów ze słodyczy i herbat.  Z oferty słodyczy szczególnie polecamy: Ręczne czekolady w tym z jadalnym złotem, Pierniki Toruńskie z Kopernika, Belgijskie Pralinki, Bomboniery, Konfitury do herbaty, Owoce w czekoladzie

  

Firma NOQ by Knittex to pokoleniowa firma rodzinna. Efektem ciężkiej pracy, wykonywanej z pasją i profesjonalizmem są wysokiej jakości produkty oraz szeroki asortyment przeznaczony dla kobiet, dzieci i mężczyzn. Marka została niejednokrotnie doceniona w prasie.

  

FM WORLD Polska jest firmą z branży FMCG, działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego.
Misja: tworzenie produktów, którymi możesz się dzielić i stylu życia, który zapewni Ci wolność finansową.
Największa wartość: setki  pracowników, tysiące Partnerów Biznesowych działających na całym świecie, miliony klientów.
FM chce dostarczać wysokiej jakości perfumy, kosmetyki i inne produkty prosto do Twojego domu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do Twojego życia.
Cel: Być obecnym w każdym obszarze Twojego życia.
Fm World posiada w swojej ofercie również kosmetyki  i suplementy dla dzieci

 

  

WYMARZONE I SPEŁNIONE! Uśmiech dzieci to podstawa. Wymyślone grafiki j rymowanki przenoszone są na ubranka. Firma szyje tylko z dzianin z certyfikatem. Jedna z kategorii wiekowych będzie miała okazję zaprezentować odzież Diverso Design na scenie Targów Kobiecy Świat.

  

Propozycje marki GIGGI to pomysł dla rodziców, którym zależy na nietuzinkowym wyglądzie dzieciaków.

Nowoczesne trendy, design, miejski styl – oto GIGGI! 

Ręczne wykonanie i serce wkładane w tworzenie ubrań Giggi zapewnią Państwu najwyższą jakość, niepowtarzalność, a to wszystko za rozsądną cenę. Ubranka projektowane i szyte są w Polsce z doskonałych gatunkowo materiałów rodzimych producentów (posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w klasie I) wzbogacone tkaninami z oryginalnym wzornictwem światowych kreatorów mody. Jedna z kategorii wiekowych będzie miała przyjemność zaprezentować stroje na scenie w pokazie finałowym.

    

W Andrychowie, u samych stóp Parku Krajobrazowego Małego Beskidu powstają najlepsze na świecie paluszki, chrupki kukurydziane, popcorn, słodkie pastylki i ryż preparowany. Autorem mistrzowskiej receptury jest firma Axpal, która już od 1985 roku nieprzerwanie dostarcza świeży zapas przekąsek na każdą okazję.

Uwaga! Ostrzegamy, że produkty AXPAL są uzależniająco smakowite! Za nieodparte chęci sięgania po następną paczkę nie odpowiadamy:)

  

Pasją ENERGETIX jest projektowanie, produkcja i sprzedaż biżuterii magnetycznej. Miliony klientów na całym świecie noszą biżuterię, łączącą w nieporównywalny sposób piękno i wellness. Prawie nikt nie może oprzeć się mocy, która emituje energię
z biżuterii. To pozwala wielu osobom na znalezienie szczęścia i codziennej ulgi.

AVON jest Światowym liderem na rynku kosmetycznym, firmą, która oferuje kobietom możliwość najwygodniejszych bezpośrednich zakupów. Osiągnęl tę pozycję dzięki rozumieniu i zaspokajaniu aspiracji oraz unikalnych potrzeb kobiet i ich rodzin. Wizja Avonu stanowi cel, jest powodem, dla którego istnieją jako firma. Wizją Avon jest, by być firmą, która najlepiej rozumie i zaspokaja potrzeby kobiet na całym Świecie w zakresie produktu, obsługi i samorealizacji.

 

  

Stragan smaków to  producent któremu bliska jest idea zero cukru, zero konserwantów, zero zagęszczaczy i innych sztucznych dodatków.
W ofercie klienci znajdą linię produktów bazujących wyłącznie na owocach ,jak najmniej przetworzonych,do produkcji których na 100g produktu  zużyto od 300 do 400g świeżych owoców. A to wszystko aby zachować jak najwięcej właściwości świeżych owoców. Podczas procesu produkcji nie używa się wysokich temperatur. Mała Miss na pewno będzie zadowolona 🙂

Organizujemy jedyny i niepowtarzalny wyjazd wakacyjny dla dzieci nie tylko z terenów śląska. Jest to obóz rekreacyjno-taneczny, na którym uczestnicy oprócz plażowania, kąpieli morskich, ognisk i dyskotek licznych animacji i zabaw dostają zadanie do realizacji. Pod okiem instruktora przygotowują pokaz mody i tańca, w którym reklamują butiki odzieżowe z okolic. Sami przygotowują plakaty reklamujące występ, według własnego projektu, sami znajdują punkty reklamowe jak i zapraszają wszystkich na swój debiut sceniczny. Pokaz przygotowywany jest w centrum na deptaku obok jeziora, miejscu przeznaczonym do tego typu imprez. Występ jest na bardzo wysokim poziomie, co docenia liczna publiczność nagradzając uczestników gromkimi brawami. Razem z obozowiczami występują również instruktorzy.

Więcej informacji na stronie www. gabrielakids.pl/obozy-wakacyjne/