Atrakcje dodatkowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z różnych atrakcji przygotowanych dla Was.

Oprócz stoisk targowych będziecie mogły Drogie Panie znaleźć na imprezie:

PRELEKCJE

4 listopada sobota. Zapraszamy na prelekcje. Ilość miejsc ograniczona!!!

14:00-14:30 SŁODYCZ DOSKONAŁA – MIÓD

14:30 – 15:00 Małgorzata Nowicka „Zakrzywiony obraz szczęścia – wpływ uwarunkowania na życie kobiety” –jak prosperowanie w świecie zachodnim wpływa na życie kobiety i co zrobić aby żyć w zgodzie ze sobą.

 15:00-15.30 Katarzyna Koźlińska Jak przestać się martwić i być szczęśliwą?

15:30 – 16:00 Dorota Pękała -Sowa Tarot – zwierciadło duszy

16:00 – 16:30 Anna Tutaj, Anna Szczepanek . Efekty przemian realizacji pokazu mody „Zaczarowana Aleja”

16:30 – 17.00 Barbara Jacińska “KOBIETA POZYTYWNA”

      

WYSTAWA OBRAZÓW

4-5 listopada

  

IMAGO-ART – wystawa obrazów. Informacje o artystce poniżej. Kobieta wszechstronna i bardzo utalentowana.

Dominika Maniek jest artystą-plastykiem w zakresie projektowania ubioru, tkaniny unikatowej, biżuterii, rzeźby, rysunku. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, oraz Liceum Zawodowe Odzieżowe w Bytomiu. Jest stypendystką Ministra  Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku akademickim 2001/2002.

„Magia związana z KOKONEM, w którym dokonuje się jedno z najbardziej fascynujących zjawisk, stanowi istotę mojego projektowania. Kierując się tajemnicą natury, staram się w podobny sposób wpływać na wizerunek kobiety, wydobywać jej wdzięk i delikatność.”

 IMAGO to kolejna- dojrzała forma jaką przybiera owad w wyniku przepoczwarzania się. W wyniku współpracy z innymi artystami powstała idea  Imago-art, w założeniu to przestrzeń do realizowania wspólnych projektów.

Pracownia Pani Dominiki Maniek, przypomina bardziej pracownię artystyczną, niż zwykły zakład krawiecki.

„Nie lubię projektować na papierze, najczęściej dopiero kawałek materiału owinięty wokół manekina mówi mi co powinnam zrobić, patrzę jak się układa i niejednokrotnie łamię reguły, odwracam na lewą stronę albo kroję wbrew przyjętym zasadom. Kiedy tworzę kolekcje z tkanin, które farbuje,  nigdy nie wiem czego mogę się spodziewać. Czasami efekt jest zbliżony do zamierzonego ale czasami powstają zaskakujące rezultaty, dzięki którym ubrania są niepowtarzalne, unikatowe. Moje projekty cechuje pewien styl, nad którym pracuję od lat. Styl, który sprawia, że kobiety które go noszą zawsze wyglądają interesująco i atrakcyjnie.”

CATERING ALTERNATIVE BAR

4-5 listopada

Na targach Kobiecy Świat w zimne listopadowe dni będzie można wypić przepyszną ciepłą herbatę lub kawę i zjeść pyszne ciacho
Nasz Catering będzie obsługiwany przez firmę Alternative Bar.

 

STREFA DLA DZIECI

4-5 listopada

Kraina Czarów

 

Kraina Czarów – miejsce, w którym dzieje się magia. Gwarantujemy wielki uśmiech na twarzy, brak nudy i dużą przestrzeń, by spożytkować pokłady energii maluchów. 

Strefę dla dzieci z fantastycznymi profesjonalnymi animatorami zawdzięczamy Sali Zabaw „Kraina Czarów”. Na co dzień zapraszamy  pod adres: Zawiszy Czarnego 7A Katowice (osiedle Tysiąclecia), tel: 32 726 26 26

 

WYSTĘPY NA SCENIE

4 listopada 

 Studio Taneczno Artystyczne Katarzyny Miklas. Godziny: 10:20, 11:40, 12:30

 

W sobotę na targach Kobiecy Świat będzie można zobaczyć występy Studia Taneczno Artystycznego Katarzyny Miklas.
Pani Katarzyna działa w okolicach Myszkowa i Orzesza. Co wyróżnia studio Pani Katarzyny?
Niesamowite są grupy wiekowe. Pani Katarzyna pracuje z dziećmi od 3 roku życia. Nie ma limitu wiekowego!! Każdy kto kocha taniec może realizować swoją pasję w jej Studiu. Występujący w grupach Pani Katarzyny mają nawet 60 lat !!!

W sobotę na naszych targach Kobiecy Świat Studio Pani Katarzyny ma fantastyczną niespodziankę dla dzieciaków. Na scenie postacie bajkowe. Po występie będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcia. Będzie kolorowo. Jeżeli chcesz należeć do tej wspaniałej kreatywnej grupy zapraszamy do kontaktu Katarzyna Miklas 606 459 311

4 listopada 

 Studio Tańca MK z Tarnowskich Gór Godziny: 10:10, 11:30

   

Swoje umiejętności zaprezentują dzieci ze szkoły Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach. Drogie mamy jeżeli wasza córka marzy o rozwijaniu umiejętności tanecznych w tej właśnie szkole, u nas będziecie miały okazję zobaczyć efekt zajęć.
Założony i prowadzony przez Marzenę Kobryń zespół MAMI z Tarnowskich Góry, jest w czołówce najlepszych zespołów tańca współczesnego w Polsce, zdobywcą najwyższych nagród w konkursach tanecznych, wielokrotnie uhonorowany nagrodą Grand Prix. Ostatnim sukcesem zespołu MAMI jest zdobycie Złota w Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Gorzowie Wielkopolskim oraz zakwalifikowanie się do najlepszej trzynastki i finału Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Zespół tworzą dziewczynki w wieku od 10 do 13 lat. Rozwijają swoją pasję i doskonalą umiejętności w Studio Tańca MK w Tarnowkich Górach. Ćwiczą taniec współczesny, balet i akrobatykę.

4 listopada

Body Mind Experts. Pokaz treningu EMS. Godzina 13:30

   

Chcesz poznać trening EMS?
Mamy coś dla Ciebie! 4 listopada zapraszamy na pokaz treningu z użyciem elektrostymulacji mięśniowej. Jest niesamowicie efektywny dzięki stymulacji wszystkich mięśni jednocześnie i superszybki, bo trwa tylko 20 minut a efekty utrzymują się do 48h!

Na scenie trenerzy przedstawią przykładowy trening EMS, wytłumaczą na czym polega i dlaczego tak dobrze działa.

 

4 listopada 

Icon fitness Galeria Manhattan, ul. Szewska 11, 40-649 Katowice

  • 14:00 – 14:45 rebound 45 min trening z siłownią Icon Fitness
  • 14:45 – 15:15 bootyfull 30 min trening z siłownią  Icon Fitness
  • 15:15 – 16:00 joga 45 min trening z siłownią  Icon Fitness
  • 16:00 – 16:45 rebound 45 min trening z siłownią  Icon Fitness
  • 16:45 – 17:15 bootyfull 30 min trening z siłownią  Icon Fitness
  • 17:15 – 18:00 joga 45 min trening z siłownią  Icon Fitness

Liczba miejsc ograniczona – zarezerwuj miejsce już teraz! https://targi-kobiecy-swiat-program-tv.evenea.pl/

  

ICON FITNESS to miejsce w którym trening nigdy nie jest nudny! Najwyższej jakości sprzęt fitness, wykwalifikowana kadra i autorskie zajęcia grupowe Fitness! Trening to nie tylko walka o dobry wygląd, to również dobre samopoczucie i duża dawka pozytywnej energii. Już 4.11 będziesz miała okazję wziąć udział w autorskich zajęciach grupowych ICON Fitness.

5 listopada 

Kosubek Studio Tańca. Godziny: 11:00, 11:40, 12:40

  

Nauka tańca odbywa się na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Taniec dla dzieci, młodzieży i dorosłych to doskonała forma aktywności fizycznej niezależnie od wieku.  Prowadzona nauka tańca odbywa się od poniedziałku do piątku, a każda grupa ma zajęcia 1 raz w tygodniu w wymiarze od 60 do 75 minut.

W ofercie również: Kurs tańca dla nowożeńców , Rock and rolltango argentyńskie oraz jego odmiana-tango argentino-prezentowane na osobnych kursach i letnich warsztatach tańca.  Miejscem  zajęć jest sala marmurowa w Pałacu Młodzieży w Katowicach.
Dla osób zapracowanych Studio Tańca Kosubek przewiduje lekcje tańca w niedziele.  Wówczas spotkania odbywają się w Gimnazjum nr 3 przy ul. Sokolskiej 23 w Katowicach.

Na naszych Targach będzie można podziwiać w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca Kosubek : SEROK -taniec uniwersalny, CZA-CZA-CZA- taniec kubański, RUMBA – taniec kubański, JIVE (DŻAJF)- taniec latynoamerykański, SALSA- taniec karaibski, MERENGUE- taniec karaibski.

5 listopada

Pokaz mody śląskich businesswomen. Godzina 14:40

Najbardziej elegancki pokaz 5 listopada? Pokaz marki Eleganza z udziałem businesswomen ze Śląska.
Nasze modelki są po prostu fantastyczne. Na co dzień oprócz prowadzenia własnej działalności gospodarczej są również wolontariuszkami Fundacji i działają czynnie na rzecz potrzebujących dzieci.
Zapraszam do Salonu Mody Eleganza  GALERIA SKARBEK Katowice ul. Mickiewicza 4, I piętro

O fryzury businesswomen zadba SALON WADAS, Katowice, Bohaterów Monte Cassino 1

 

O makijaż businesswomen zatroszczy się Źródło piękna – Magdalena Sadowska wege-wizaż, zabiegi kosmetyczne, stylizacja, metamorfozy, Niezależny Konsultant Arbonne

   

5 listopada

Pokaz kolekcji futer z salonu Rostek&Rostek. Godziny 13:40, 14:30, 16:10

Serdecznie zapraszamy na pokaz futer. Salon  Maciej & Izabela Rostek znajduje się na ul. Szeligiewicza 1a (T. Kościuszki 60), 40-074 Katowice. Na naszej scenie oczywiście będzie mozna zobaczyć futra na pięknych modelkach, ale niecierpliwe Panie zapraszamy na stronę www lub do obejrzenia filmiku na youtube.

5 listopada

Pokaz sukien ślubnych z salonu Nikol. Suknie ślubne i akcesoria. Godziny 13:30, 15:40

 

Jak wiadomo, wybór sukni ślubnej to jeden z najbardziej ekscytujących elementów . Na rynku panuje spora konkurencja
i wybór jest ogromny. My z naszej strony zapraszamy do Jaworzna, do Salonu Sukien Ślubnych Nikol. W ofercie znajdziecie suknie ślubne w każdym rozmiarze! Krawcowa w salonie profesjonalnie doradzi wam krój oraz dodatki. Wzruszającym akcentem na ślubie jest spacer do ołtarza w asyście małych druhenek, które również możecie ubrać w salonie Nikol.
Zapraszamy na stronę www.nikol-komis.pl oraz do osobistego odwiedzenia salonu w Jaworznie

5 listopada

Pokaz mody śląskich businesswomen. Godzina 15:30

  

Blanka Fashion to kolekcje skierowane do kobiet, które wiedzą czego chcą od życia, nie boją się wyjść poza szablon i lubią swobodę ubierania, zachowując przy tym styl i elegancję.

” Blanka Fashion ubiera prawdziwe kobiety.  Wybierając moje projekty poczujesz się dobrze
nie tylko w swoich ubraniach, ale także we własnym ciele.

Nigdy nie ubrałabym nikogo w coś,  czego sama nie chciałabym nosić.
Takie podejście do mody, w połączeniu  z tradycją rodzinną było impulsem, który popchnął mnie do stworzenia marki
Blanka Fashion.. „

 Blanka Arustamian