kobiecy_swiat_kobieca_duchowosc

Kobieca dusza

Kobieca dusza – podobno widziana tylko w oczach, często niezrozumiała przez mężczyzn. W tym dziale chcemy skupić się na kobiecym rozwoju duchowym i osobistym. Coaching, medytacje, joga uśmiechu, wszystko co prowadzi nas do wewnętrznej równowagi i bycia szczęśliwą. Nie zabraknie elementów ezoterycznych, zapraszamy.

      

Małgorzata Nowickacertyfikowany Zen Coach, poprowadzi prelekcję na temat „Zakrzywiony obraz szczęścia – wpływ  uwarunkowania na życie kobiety” – w którym przedstawi jak prosperowanie w świecie zachodnim wpływa na życie kobiety i co zrobić aby żyć w zgodzie ze sobą. Podczas targów będzie możliwość konsultacji oraz uzyskania porad.

Na co dzień…zgodnie z sentencją OSHO „Życie nie ma celu, ŻYCIE jest CELEM” pracuje indywidualnie z klientkami, pomagając im  żyć w tu i teraz i czerpać z życia radość w chwili obecnej. Jest to możliwe poprzez głębokie poznanie siebie, uważność  tego co się dzieje w naszych myślach, emocjach i doznaniach w ciele, aby żyć w pełni zintegrowaną.  A świadomość tego „dokąd” i „po co” podążamy, ukierunkowuje życie na te aspekty naszego istnienia, które są dla nas najważniejsze. Życie  zgodnie z tymi aspektami oraz w kontakcie ze sobą  pozwala żyć w szczęściu i spełnieniu.

 

 

Motto przewodnie Wydawnictwa Purana: Żyj świadomie i zgodnie z naturą.

Tematyka publikacji  związana jest ze zdrowym stylem życia, ekologią, profilaktyką zdrowotną.

Mamy nadzieję, że te publikacje dostarczą wszystkim czytelnikom dużo dobrej energii na każdy kolejny dzień.

 

Pani Dorota jest Tarocistką i psychoterapeutą duchowym. Zdolności parapsychiczne odziedziczyła
w genach. Już jako dziecko miała mnóstwo sytuacji, które zapowiadały jej  zdolności. Patrząc na daną osobę wiedziała, czy jej intencje są dobre. Zawsze miała bardzo dużą intuicję i prorocze sny. Chcąc doskonalić swoje zdolności ukończyła liczne kursy i specjalizacje potwierdzone uzyskaniem stosownych dyplomów i certyfikatów. Zawsze chciała pomagać ludziom  i myślimy że to jej się udało. Praktykuje już od 15 lat. Panią Dorotę można spotkać na naszych Targach.
Zapraszamy na stronę www.wrozkadorota.pl

 

Jolanta Kulesza. Orgonity.

Do czego służy orgonit? Jak się z nim obchodzić? Czy jest bezpieczny dla środowiska? Czy są jakieś korzyści z jego posiadania? Na stoisku Pani Jolanty Kulesza znajdziesz odpowiedzi.

 

Beata Dobrowolska. Odnowa psychofizyczna – trener Wellness & SPA . Od 15 lat prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne o charakterze tanecznym, atletycznym oraz mentalnym (terapie, trening autogenny Schultza i Jakobsona).