kobiecy_swiat_kobieca_rozrywka

Kobieca rozrywka

Zaprezentujemy tutaj Paniom miejsca, które warto odwiedzić, które organizują wydarzenia dla Pań, restauracje, które oprócz serwowania dobrej kuchni organizują ciekawe eventy, szkoły tańca nie tylko dla nastolatek, spa, które ujmują swoim urokiem i egzotycznymi masażami. Przyjdź i zobacz gdzie warto spędzić czas, zapraszamy.

 

  

Główny sponsor Międzynarodowych Wyborów Miss Śląska i Moraw.

Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej położony, w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.
Zachęcający przestrzenią i wyjątkową aranżacją hotel, idealny na spotkania biznesowe oraz pobyty rodzinne.

Hotel Fajkier oddaje do dyspozycji naszych gości:  46 pokoi dla ponad 102 osób, 9 Apartamentów, 3 restauracje, sale Konferencyjne, kompleks basenowy, słoneczna łąka opalanie w pochmurny dzień światłem słonecznym sauna sucha fińska,  łaźnia parowa turecka, masaże i zabiegi na ciało i twarz.

Różnorodność atrakcji oferowanych Gościom, a także niezapomniana atmosfera sprawia, iż pobyt w Hotelu Fajkier stanowi idealne miejsce dla wszystkich pragnących wypocząć, a także zrelaksować się.

  

Niewiele jest w Polsce miejsc, które z największym smakiem i przepychem łączą historię z tym, co nowoczesne i funkcjonalne,
a taki właśnie jest Pałac Saturna w Czeladzi. Ten odrestaurowany budynek o ponad 100 letniej historii fascynuje niepowtarzalną atmosferą i urzeka pięknem architektury. Dziś Pałac Saturna łączy w sobie funkcje nowoczesnego Centrum Biznesu i Konferencji, komfortowo wyposażonych Apartamentów z unikalnym miejscem jakim są Termy Rzymskie – Świątynia Zdrowia i Energii, gdzie można się zrelaksować i zadbać o harmonie ciała i ducha

Pałac Saturna Termy Rzymskie Ul. Dehnelów 2, 41-250 Czeladź, Tel. 32 290-13-90