kobiecy_swiat_kobiece_cialo

Kobiece ciało

Kobiece ciało jest zwierciadłem prowadzonego przez kobietę życia. Ruch, zdrowe odżywianie pozostawia ciało w dobrej formie. Są jednak problemy, których same nie rozwiążemy. Dlatego na targach możesz uzyskać porady jak pozbyć się żylaków czy powracającego cellulitu. Zaprezentujemy różne metody powrotu kobiecego ciała do formy.

 

  

Akademia Treningu i Żywienia Body Mind Experts to połączenie treningów personalnych, planów dietetyczny oraz treningów online. Kompleksowo dbamy o zdrowie i rozwój. Począwszy od indywidualnie dopasowanego planu treningowego oraz diety, poprzez zbudowanie solidnej motywacji do całego procesu zmiany, aż po wypracowanie wspierających nawyków, które zapewnią trwałość zmian i dalszą poprawę zdrowia, kondycji oraz sylwetki.

Trening Pod Napięciem to firma zajmująca się treningiem EMS, czyli z użyciem elektrostymulacji mięśniowej. To najbardziej korzystna metoda treningowa w obecnych czasach. Elektrostymulacja mięśniowa polega na pobudzaniu mięśni szkieletowych za pomocą impulsów prądu – stałego i zmiennego. Co ważne, ów impulsy muszą cechować się odmienną częstotliwością. Jest niesamowicie efektywny dzięki stymulacji wszystkich mięśni jednocześnie i superszybki, bo trwa tylko 20 minut a efekty utrzymują się do 48h.

Akademia Treningu i Żywienia Body Mind Experts  ul. Jagiellońska 13 Katowice  663 509 410, 720 899 972  kontakt@bodymindexperts.pl

 

  

Marzysz o gładkiej skórze? Chciałabyś pozbyć się podrażnień i wrastających włosków? Masz dość marnowania czasu na depilację?! A może zmagasz się z cerą naczyniową, trądzikiem czy też przebarwieniami na twarzy ?? Zapraszamy na TARG KOBIECY ŚWIAT, gdzie będziecie mieć okazję zasięgnąć porad kosmetologów z zakresu fototerapii !!!

Salon DepilConcept specjalizuje się w zabiegach trwałej redukcji owłosienia oraz w zabiegach fototerapii twarzy.

Zapraszamy również do salonów:

DEPILCONCEPT GLIWICE Gliwice, ul. Wrocławska 7, 504-726-444 wroclawska7@depilconcept.pl

DEPILCONCEPT KATOWICE Katowice, Jana III Sobieskiego 11, 500 510 249 sobieskiego11@depilconcept.pl

DEPILCONCEPT SOSNOWIEC Sosnowiec, Killińskiego 46/XI, 506-966-022 kilinskiego46@depilconcept.pl

 

  

Małgorzata Szymczyk – pierwszy polski smoveyINSTUCTOR, Vital Coach,Lomi Lomi Nui Praktitioner,  Praktyk Quantum Entrainment, Motywator holistycznego i świadomego stylu życia.
Zapraszamy na stoisko numer 18. Małgorzata Szymczyk przedstawi zalety smovey®  – nowatorskiego przyrządu do fitnesu, terapii ruchowych i zdrowotnych. Uniwersalność smovey® pozwala  na bardzo efektywne zastosowanie przy odchudzaniu i poprawie kondycji fizycznej. Ponadto każda z uczestniczek Targów będzie mogła dokonać bezpłatnej analizy składu ciała.

 
Firma Mar-Medica od listopada przekształca się w Healthy Life POLSKA. HL Polska zajmuje się dystrybucją profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji i fitness. Zapraszamy na stoisko numer 23
SLIM GROUP – Medycyna estetyczna i Kosmetologia. Serdecznie zapraszamy na stoisko numer  na stoisku konsultacje  Dr Kasela.
Stoisko numer 44 –  Jeunesse z suplementami oraz kosmeceutykami na bazie ludzkich komórek macierzystych.
Za suplementami stoją Vincent Giampapa naukowiec, który był dwukrotnie nominowany do nagrody nobla oraz Mark Macdonald, który  jest Ambasadorem i twórcą programu ZEN PROJECT 8, który będziemy chcieli zaprezentować na targach. Program powstał po to by zakończyć szaleństwo diet.
Jest najlepiej sprzedającym się autorem według New York Timesa. Regularnie gości na antenie CNN i HLN.
Założył Venice Nutrition i Międzynarodową Radę Odżywiania i Treningu Fitness (IBNFC). Jest narodowym ambasadorem Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetologów.
Link do FP na FB Projektu Zen 8 https://www.facebook.com/zenproject8poland/
Poniżej linki do krótkich dwuminutowych filmów przedstawiających produkty.