kobiecy_swiat_kobieta_businesswoman

Kobieta biznesu

 

Wiele kobiet założyło swój biznes i wspaniale w nim sobie radzi. Z takimi kobietami rozmawiamy na antenie programu „Kobiecy Świat” Dla Ciebie Tv. Na targach zapraszamy do specjalistów, którzy doradzą jak otworzyć firmę, jak starać się o dofinansowanie, jak uregulować wszystko prawnie.

  

FM WORLD Polska jest firmą z branży FMCG, działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego.
Misja: tworzenie produktów, którymi możesz się dzielić i stylu życia, który zapewni Ci wolność finansową.
Największa wartość: setki  pracowników, tysiące Partnerów Biznesowych działających na całym świecie, miliony klientów.
FM chce dostarczać wysokiej jakości perfumy, kosmetyki i inne produkty prosto do Twojego domu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do Twojego życia.
Cel: Być obecnym w każdym obszarze Twojego życia.
Pragniesz się rozwijać? Być może zwiążesz swoją przyszłość z FM World. 
Zapraszamy na stoisko numer 89.

   

*System Kaizen to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w szkoleniach z zakresu Sprzedaży Usług i Zarządzania w zakładach branży Beauty. Bogate doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rozwojowych zakładów Kosmetycznych, Fryzjerskich, SPA oraz praca indywidualna nad rozwojem kompetencji Menagerskich małych i średnich przedsiębiorstw,

połączona z szeroką praktyczną wiedzą nabytą w ciągu 17 lat poruszania się w biznesie,  powoduje, że z dużą precyzją prowadzimy klientów do wytyczonych celów rozwojowych. Pracując w oparciu o uznaną w całym świecie menagerskim filozofię Kaizen nasi klienci osiągają cele osobiste i biznesowe maksymalnie małym nakładem kosztów, energii i czasu.

Nie oferujemy „szerokiego wachlarza szkoleń” . Pracujemy metodami które gwarantują osiągnięcie wytyczonych celów.

Założycielka firmy, Elżbieta Dӧnmez dba, aby każdy z trenerów i coachów współpracujących w realizacji szkoleń i treningów reprezentował sobą doświadczenie i postawę wspierającą rozwój. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową, profil Facebookowy lub do kontaktu telefonicznego tel. 508 127 555* . Osobiście można uzyskać informacje na naszych targach na stoisku numer 8. Zapraszamy

      

Małgorzata Nowicka – certyfikowany Zen Coach. Podczas targów będzie możliwość konsultacji oraz uzyskania porad. Oprócz pracy z klientami indywidualnymi Małgorzata Nowicka prowadzi również szkolenia dla firm.