kobiecy_swiat_kobieca_seksualnosc

Kobieca seksualność

Sztuka kochania – książka i film idealnie pokazują problem, który kiedyś istniał…Natomiast czy kobiety „poszły dalej”? Czy rozumieją swoją seksualność i jej potęgę? Czy znamy swoje potrzeby? Czy gadżety miłosne powodują zawstydzenie, a wybór ich odbywa się tylko przez internet? Na te pytania poszukamy odpowiedzi 4 i 5 listopada na targach – Kobiecy Świat.

     

Tylko na targach Kobiecy Świat i Tv przedpremiera książki : Radości z kobiecości”

Książka, która w lekki, zabawny, a przy tym wyczerpujący sposób odpowiada na pytania, które często wstydzimy się zadać. Choć istnienie żeńskich narządów płciowych to żadne nowe odkrycie, wciąż wiele jest rzeczy, których kobiety nie wiedzą o własnym ciele. Skąd tak właściwie biorą się bóle miesiączkowe? Czy błona dziewicza istnieje? Jak długo można odkładać decyzję o dziecku? Dzięki połączeniu ogólnodostępnej wiedzy medycznej z wynikami najnowszych badań, książka Radości z kobiecości zawiera informacje o wszystkim, co powinna wiedzieć kobieta, by odpowiednio „zarządzać” swoimi narządami.

 

  

Postrzegając pacjenta jako całość lekarze z Serafin Clinic dbają przede wszystkim o zdrowie, jednak nie zapominają o urodzie. Dlatego  jako jedyni w Gliwicach oferują usługi specjalistów z zakresu nowoczesnej ginekologii – ginekologii estetycznej.