kobiecy_swiat_kobieca_kuchnia

Kobieca kuchnia

Od wieków to kobieta jest królową kuchni, mimo iż mężczyźni mają większą ilość kubków smakowych nie wpływa to na zmianę stereotypowego modelu, w którym w większości kobiety gotują w domu. Dlatego też przygotowałyśmy dla Pań wiele degustacji sprawdzonych zdrowych i szybkich do zrobienia potraw. Nie zabraknie posiłków dietetycznych czy też warsztatów kulinarnych. Gorąco zapraszamy.

Na targach będziecie mogły posłuchać porad jak i poznać ofertę następujących firm:

 

   

"Naturalny Olej" to gama zimnotłoczonych, nierafinowanych, nieoczyszczonych olejów spożywczych, które produkowane są z najlepszych ziaren. Produkty firmy to: Naturalny Olej Lniany,  Naturalny Olej Rzepakowy, Naturalny Olej Słonecznikowy, Naturalny Olej Kokosowy, Naturalny Olej z Wiesiołka,  Naturalny Olej z Ostropestu, Naturalny Olej z Czarnuszki, Naturalny Olej z nasion Chia, Naturalny Olej Konopny.

  

Chcesz się zdrowo odżywiać, ale nie wiesz od czego zacząć? Zawsze mówisz: „zacznę od jutra”?
Planujesz zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia?
Nie od jutra, a od dziś zacznij dbać o siebie! – Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla Ciebie!
Nutridieta- catering dietetyczny  dostarcza gotowe do spożycia dietetyczne posiłki wszystkim, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy. Posiłki Nutridiety przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych, nieprzetworzonych, a przede wszystkim zdrowych składników.
Nutidieta, to pyszne posiłki, autorskie menu, bezpłatna dostawa, zachwycające efekty.

  

Miód to prawdziwy cud natury, z którego dobrodziejstw korzystamy od pokoleń. Jest on zarazem pokarmem i lekiem. Jego właściwości odżywcze i zdrowotne znane były naszym przodkom wieki temu dlatego na trwałe wpisał się w naszą kulturę i historię, a także stał się nieodłącznym elementem medycyny ludowej. Wyjątkowość miodu wynika z faktu, że pszczoły od setek tysięcy lat wytwarzają go w ten sam sposób oraz wkładają w jego produkcję olbrzymią pracę. Wyobraź sobie, że aby wytworzyć 1kg miodu pszczoły muszą zebrać nektar z około 4 milionów kwiatów, wykonując loty na dystansie równym obwodowi Ziemi. Każda łyżeczka miodu, którą spożyjesz zawiera w sobie ponad 300 związków bioaktywnych, które w idealnej naturalnej kompozycji działają korzystnie na nasz organizm.

Wiedząc to wszystko, pracując z pszczołami i darząc je wielkim szacunkiem stworzyliśmy firmę Miody Polskie, której nadrzędnym celem jest oferowanie miodu o najwyższych właściwościach biologicznych. Nasze miody pozyskiwane są z pasiek zlokalizowanych
w  najczystszych regionach Polski. Dzięki temu w ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór odmian miodów m.in.: aromatyczne miody lipowe z Warmii i Mazur, spadź iglastą z Podkarpacia, gryczane z Pogórza Sudeckiego czy wielokwiatowe z beskidzkich łąk.

W trosce o najwyższą jakość naszych miodów i zachowanie ich wszystkich właściwości bioaktywnych stworzyliśmy autorską linię do konfekcjonowania aby na każdym etapie mieć pewność, że miód jest tak samo dobry jak chwilę po wyciągnięciu z ula. W naszym laboratorium, które wyposażyliśmy w jeden z najnowocześniejszych sprzętów analityczny na świecie badamy czy miody spełniają nasze wymagania jakościowe, a także prowadzimy wspólnie z wiodącymi ośrodkami naukowymi liczne badania dotyczące jego właściwości odżywczych i prozdrowotnych.

Każdy słoik z naszym miodem to ZDROWIE Z NATURY.

  

Stragan smaków to  producent któremu bliska jest idea zero cukru, zero konserwantów, zero zagęszczaczy i innych sztucznych dodatków.
W ofercie klienci znajdą linię produktów bazujących wyłącznie na owocach ,jak najmniej przetworzonych,do produkcji których na 100g produktu  zużyto od 300 do 400g świeżych owoców. A to wszystko aby zachować jak najwięcej właściwości świeżych owoców. Podczas procesu produkcji nie używa się wysokich temperatur.

 

 

 

Marka RONIC® to 40 lat doświadczeń w branży AGD, na polskim rynku od prawie 25 lat.

„Od początku staramy się odpowiadać na zapotrzebowania pasjonatów zdrowego odżywiania i gotowania, oferując produkty najwyższej klasy w dziedzinie zdrowego stylu życia, slow food & slow life. Dzięki znakomitej jakości, długoletniej gwarancji i profesjonalny serwis pozyskaliśmy ogromną rzeszę zadowolonych i lojalnych klientów i partnerów. Dołącz i Ty! „

  

Na naszych Targach zapraszamy na stoisko firmy Evita.  O smaku potraw decydują przede wszystkim przyprawy.
W sklepie smak orientu kupisz przyprawy i mieszanki z całego świata!!!  W ofercie również wspaniałe herbaty. Smakorientu.com prowadzi sprzedaż detaliczną, hurtową i cateringową.

 

  

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy Łyczek herbaty.

Wiesz jak jest z francuskimi croissantami? Albo włoskim spaghetti? Kiedy spróbujesz oryginału – wiesz, że własnie tak powinny smakować. Dokładnie tak samo jest z herbatami z Łyczka herbaty – odważ się, spróbuj, a wreszcie będziesz wiedzieć jak smakuje najlepsza herbata na świecie. Zapraszamy do zajrzenia w świat być może najpyszniejszych herbat w Polsce!

  

FM WORLD Polska jest firmą z branży FMCG, działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego.
Misja: tworzenie produktów, którymi możesz się dzielić i stylu życia, który zapewni Ci wolność finansową.
Największa wartość: setki  pracowników, tysiące Partnerów Biznesowych działających na całym świecie, miliony klientów.
FM chce dostarczać wysokiej jakości perfumy, kosmetyki i inne produkty prosto do Twojego domu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do Twojego życia.
Cel: Być obecnym w każdym obszarze Twojego życia.
Fm World posiada w swojej ofercie fantastyczne kawy i herbaty.
Zapraszamy na stoisko numer 89.

 

Wyłączny dystrybutor marki Musclefood Ltd. w Polsce.  Ijem to przede wszystkim rozwiązania dla ludzi chcących dbać o swoje zdrowie oraz kondycję w wygodny i przystępny sposób.
Produkty Ijem są zarówno dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, nabrać masy mięśniowej oraz tych którzy po prostu dbają o siebie.
Dzięki mrożeniu posiłków ich data ważności waha się w zależności od produktu od 3 do 12 miesięcy. Mrożenie to jeden z najbardziej naturalnych, bezpiecznych i zachowujących wartości odżywcze sposobów konserwacji jedzenia. Takie rozwiązanie pozwala Ci na ciągły i swobodny dostęp do dietetycznych posiłków w twoim domu, pracy, siłowni.
Produkty Musclefood są w 100% naturalne co więcej mięso użyte w większości produktach pochodzi z pastwisk ekologicznych. Dodatkowo mięso z kurczaka użyte w posiłkach jest bez dodatków wody, soli i wypełniaczy.
Zapraszamy na stoisko.