kobiecy_swiat_kobieta_mama

Kobieta mamą

Macierzyństwo to z jednej strony najpiękniejszy czas w życiu kobiety, ale z drugiej czasami bardzo trudny. Jak odnaleźć równowagę w tej sytuacji, jak ogarnąć pociechę, która niekiedy powoduje naszą frustrację? Jakie miejsce zabaw wybrać, aby dziecko było bezpieczne i rozwijało się? Jak dobrać zabawki edukacyjne? I wreszcie jak pomóc dziecku w koncentracji, a tym samym w zdobywaniu wiedzy szkolnej. To wszystko na targach 4 i 5 listopad 2017. Zapraszamy.

 

 

 

 

CENTRUM MEDYCZNE CHEMICZNA, 44-121 Gliwice ul. Chemiczna 3,

Na Małych Pacjentów czekają gabinety BabyDental, które łączą profesjonalizm z wygodą i poczuciem bezpieczeństwa zarówno Maluchów jak ich Rodziców.

Aby zapewnić Małym Pacjentom, najwyższej jakości usługi przygotowaliśmy szereg udogodnień:

  • empatyczne podejście oferowane przez lekarzy specjalistów,
  • gabinety przyjazne dzieciom, odpowiednio wyposażone i przystosowane do przyjmowania najmłodszych pacjentów – zarówno aranżacja wnętrz jak i odpowiednie przystosowanie sprzętu ma na celu budzić u dzieci skojarzenia ze światem bajek oraz zabawek, a co się z tym wiąże, zmniejszać lęk przed dentystą.
  • wizyty adaptacyjne  – możliwość skorzystania z nich przyczynia się do likwidacji dentofobi u dzieci dziś i w przyszłości
  • abrazja powietrzna – bezwiertłowe leczenie próchnicy
  • sedacja wziewna – tzw. gaz rozweselający
  • możliwość leczenia w asyście anestezjologa – narkoza
  • bezbolesne podawanie znieczulenia – system The Wand
  • bezbolesne zabiegi profilaktyczne, tj. lakowanie, lakierowanie
  • poczekalnia małego pacjenta
  • nagrody oraz Karta Małego Pacjenta

  

Diverso Design for Kids to pracownia, w której tworzymy odzież  i dekoracje dla najmłodszych. Zaczynaliśmy od dekorowania ścian tapetami, łóżeczka i kanapy poduszkami, a ściany obrazkami,  plakatami i naklejkami.  Potem przyszedł pomysł na ubranka. Bohaterowie naszych rymowanek trafili na koszulki i spodenki. I właśnie to spodobało się najbardziej.   Dbamy o to, aby nasze dzieci czuły się w nich dobrze, aby się uśmiechały i edukowały.  Staramy się zatrzymać beztroski czas bycia dzieckiem.  Szyjemy z bardzo dobrej jakości dzianin europejskiego pochodzenia. Podążamy za trendami. Wszystkie ubranka są przetestowane na naszych dzieciach bo również jesteśmy rodzicami.

  

Propozycje marki GIGGI to pomysł dla rodziców, którym zależy na nietuzinkowym wyglądzie dzieciaków.

Nowoczesne trendy, design, miejski styl – oto GIGGI!

Polska marka GIGGI to projekt, w którym dbamy o dzieciaki !

Szyjemy dla maluchów (od rozm. 74), dla przedszkolaków i dla starszaków. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, chętnie modyfikujemy modele, dopasowując ubranka do Państwa gustu.
Ręczne wykonanie i serce wkładane w tworzenie ubrań Giggi zapewnią Państwu najwyższą jakość, niepowtarzalność, a to wszystko za rozsądną cenę.

Ubranka projektowane i szyte są w Polsce z doskonałych gatunkowo materiałów rodzimych producentów (posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w klasie I) wzbogacone tkaninami z oryginalnym wzornictwem światowych kreatorów mody.

    

W ofercie wspaniałe produkty (bo Polskie) mikrobiologiczne pod nazwą handlową ProBio Emy:

– dla ducha, dla ciała – probiotyki, prebiotyki,

– środki czystości,

– kosmetyki do pielęgnacji ciała,

– produkty ekologiczne EkoMama której pomysłodawczynią jest Reni Jusis.

Dzięki tym wszystkim produktom możemy w pełni zastąpić środki chemiczne używane w domu. Flagowym produktem oferty jest w pełni naturalny sok porzeczkowo-jabłkowo-aroniowy, dzięki któremu zastąpimy wiele witamin syntetycznych kupowanych w aptece.

Stoisko numer 17.