Małgorzata Nowicka – certyfikowany Zen Coach

      

 

4 listopada

Godziny  14:30 – 15:00

„Zakrzywiony obraz szczęścia – wpływ uwarunkowania na życie kobiety” –jak prosperowanie w świecie zachodnim wpływa na życie kobiety i co zrobić aby żyć w zgodzie ze sobą. 

Małgorzata Nowicka – certyfikowany Zen Coach poprowadzi prelekcję na temat „Zakrzywiony obraz szczęścia – wpływ uwarunkowania na życie kobiety” – w którym przedstawi jak prosperowanie w świecie zachodnim wpływa na życie kobiety i co zrobić aby żyć w zgodzie ze sobą. Podczas targów będzie możliwość konsultacji oraz uzyskania porad.
Na co dzień…zgodnie z sentencją OSHO „Życie nie ma celu, ŻYCIE jest CELEM” pracuje indywidualnie z klientkami, pomagając im żyć w tu i teraz i czerpać z życia radość w chwili obecnej. Jest to możliwe poprzez głębokie poznanie siebie, uważność tego co się dzieje w naszych myślach, emocjach i doznaniach w ciele, aby żyć w pełni zintegrowaną. A świadomość tego „dokąd” i „po co” podążamy, ukierunkowuje życie na te aspekty naszego istnienia, które są dla nas najważniejsze. Życie zgodnie z tymi aspektami oraz w kontakcie ze sobą pozwala żyć w szczęściu i spełnieniu.